logo

KLUB

IPSC

ALSA

ExactSystems

KMRSK

GEOGLOBE

MUJNUZ

CESAR

SADS

EXTREME
  

Atlas HellsBells 2 2022

ZÁVOD PROBĚHNE DLE AKTUÁLNÍCH PROTIPANDEMICKÝCH OPATŘENÍ, O VŠEM VÁS BUDEME INFORMOVAT.

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 10 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

NEZAPLACENO V TERMÍNU
[#0/11]
VYBRAT

ČEKATELÉ / WAITING LIST
[#0/11]
VYBRAT

ORGs
[#0/11]
VYBRAT

-- Sobota 10.12.2022 --

RO
[#11/20]
Jankech Martin (STD) , Jankech František (STD) , Jankech František (STD) , Dojcan Risko (MPI) , Rezbárik Miroslav (MR) , Chrvala Boris (PCC) , Foltán Stanislav (PCC) , Rezbárik Miroslav (PCC) , Vítková Sabina (PCC) , Kopunec Peter (STD) , Miklan Martin (STD) ,

PREMATCH RO 1
[#0/11]

PREMATCH RO 2
[#0/11]

PREMATCH 3
[#0/11]
VYBRAT

PREMATCH 4
[#0/11]
VYBRAT

DRUHA DIVIZE
[#5/11]
VYBRAT
Blaho Marek (MPI) , Matula Jaroslav (OPN) , Bednárik Marián (PCC) , Labanc Martin (PCC) , Labanc Daniel (PCC) ,

-- Neděle - 11.12.2022 --

NE-01
[#5/11]
VYBRAT
Matula Jaroslav (MR) , Blaho Marek (STD) , Labanc Martin (STD) , Labanc Daniel (STD) , Mrvečka Dusan (STD) ,

NE-02
[#4/11]
VYBRAT
Bednárik Marián (STD) , Drienik Vojtech (STD) , Drienik Vojtech (STD) , Habda Maroš (STD) ,

NE-03
[#3/11]
VYBRAT
Pančík Vladimír (PCC) , Gombalik Ladislav (STD) , Selucky Patrik (STD) ,

NE-04
[#7/11]
VYBRAT
Ladisich Robert (MR) , Ladisich Sonja (MR) , Ladisich Robert (PCC) , Ladisich Sonja (PCC) , Ribisch Hans-Peter (STD) , Kastl Christoph (MR) , Kastl Christoph (PCC) ,

NE-05
[#3/11]
VYBRAT
Adamčik Pavol (STD) , Fancovic Jozef (STD) , Vesely Vaclav (STD) ,

NE-06
[#2/11]
VYBRAT
Ridošková Alexandra (STD) , Šumaj Martin (STD) ,

NE-07
[#8/11]
VYBRAT
Lacuška Vladimír (MR) , Bičan Jaroslav (PCC) , Černička Ján (PCC) , Kodaj Jan (PCC) , Lacuška Vladimír (PCC) , Bičan Jaroslav (STD) , Černička Ján (STD) , Kodaj Jan (PCC) ,

NE-08
[#0/11]
VYBRAT


© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2020