logo

KLUB

IPSC

ALSA

CZUB

GEOGLOBE

MUJNUZ

CESAR

EXACT

SADS

EXTREME
  

Atlas HellsBells 3

ZÁVOD PROBĚHNE DLE AKTUÁLNÍCH PROTIPANDEMICKÝCH OPATŘENÍ, O VŠEM VÁS BUDEME INFORMOVAT.

Registrovaní závodníci

Zobrazit squady >>


Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

PříjmeníJménoRegionDivize FaktorKategorieSquadVar.SymbolZaplaceno
startovné
BičanJaroslavSVKSTDMINREGULARNE-05447
BičanJaroslavSVKPCCMINREGULARDRUHA DIVIZE449
BičanováBarboraSVKMPIMINLADYNE-05448
ČerničkaJánSVKSTDMINREGULARNE-05442
ČerničkaJánSVKPCCMINREGULARDRUHA DIVIZE445
ChrvalaBorisSVKPCCMINREGULARRO435
DrahozalováLudmilaCZESTDMINLADYNE-06416
FoltánStanislavSVKPCCMINREGULARRO41
GahírMarekSVKSTDMINREGULARRO455
GahírMarekSVKOPNMINREGULARRO456
GdovecMarekSVKSTDMINREGULARNE-04437
GombalikLadislavSVKSTDMINREGULARNE-05451
HatárJakubSVKPCCMINREGULARDRUHA DIVIZE433
HatárJakubSVKSTDMINREGULARNE-01432
HollýMartinSVKPCCMINREGULARNE-07454
Hudeček FrantišekCZEPCCMINREGULARDRUHA DIVIZE414
Hudeček FrantišekCZESTDMINREGULARNE-06412
KocifajovaKristinaSVKSTDMINLADYNE-07460
KodajJanSVKPCCMINREGULARNE-05446
KörmendyMartinSVKSTDMINREGULARNE-03453
Krákora PavelSVKSTDMAJREGULARORGs434
LabancMartinSVKPCCMINREGULARDRUHA DIVIZE44
LabancDanielSVKPCCMINREGULARDRUHA DIVIZE45
LabancDanielSVKSTDMINREGULARNE-0143
LabancMartinSVKSTDMINREGULARNE-0142
LacuškaAdamSVKMRMINJUNIORNE-05443
LacuškaVladimírSVKPCCMINREGULARNE-05441
LacuškaVladimírSVKMRMINREGULARDRUHA DIVIZE444
MagulaJaroslavSVKMRMINREGULARORGs457
MatulaJaroslavSVKSTDMINREGULARNE-01427
MelešRadovanSVKPCCMINREGULARNE-0249
MiklanMartinSVKPCCMINREGULARRO419
MyšiakŠtefanSVKPCCMINREGULARNE-07458
MyšiakŠtefanSVKSTDMINREGULARNE-07459
Nemcok Libor SVKOPNMINSENIORNE-01418
PauerBorisSVKSTDMINREGULARNE-03431
PitonakMartinSVKOPNMINREGULARNE-01423
PoliačikMartinSVKSTDMINREGULARNE-03428
PotočekBranislavSVKPCCMINREGULARORGs440
RadošovskýMarcelSVKSTDMINREGULARORGs47
RakušanJosefCZESTDMINREGULARNE-06413
RakušanJosefCZEPCCMINREGULARDRUHA DIVIZE415
RezbarikMiroslavSVKPCCMINREGULARRO46
RidoškováAlexandraSVKSTDMINJUNIORNE-03430
RozehnalPavelCZEPCCMINREGULARNE-06417
ŠpánikMartinSVKSTDMINREGULARRO439
ŠumajMartinSVKSTDMINREGULARNE-03429
TinkaMatejSVKSTDMINREGULARORGs426
TomaščinAndrejSVKPCCMINREGULARNE-0248
VánikJurajSVKSTDMINREGULARNE-03452
ZelinskyTiborSVKSTDMINREGULARNE-01436
ZoričákPeterSVKSTDMINREGULARNE-04450
ZoričákPeterSVKSTDMINREGULARNE-04438


Celkem 53 střelců + 0 pouze RO

RegionSum #
CZE 6
SVK 47
DivisionSum #
MPI 1
MR 3
OPN 3
PCC 19
STD 27
DivisionCatSum #
MPI LADY 1
MR JUNIOR 1
OPN SENIOR 1
STD JUNIOR 1
STD LADY 2
IPSC L3 Fulfilled Divisions & Categories
(zaplaceno)
© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2020