logo

KLUB

IPSC

ALSA

ExactSystems

GEOGLOBE

MUJNUZ

CESAR

SADS

EXTREME

EXTREME
  

ATLAS OPEN 2022

ZÁVOD PROBĚHNE DLE AKTUÁLNÍCH PROTIPANDEMICKÝCH OPATŘENÍ, O VŠEM VÁS BUDEME INFORMOVAT.

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 10 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

NEZAPLACENO V TERMÍNU
[#0/8]
VYBRAT

ČEKATELÉ / WAITING LIST
[#0/8]
VYBRAT

ORGs
[#1/8]
VYBRAT
Vítková Sandra (RO1) ,

-- Pátek 15.07.2022 --

PREMATCH RO
[#40/40]
Bismor Dariusz (PRD) , Ebner Markus (CLA) , Fotopoulos Nikolaos (CLA) , Hollý Martin (CLA) , Kovář Zbyněk (CLA) , Kreuzer Kurt (OPN+) , Pavlik Yvonne (OPN+) , Staněk Jan (OPN+) , Švider Michal (OPN+) , Szabo Alexander (OPN+) , Chrvala Boris (PCC) , Foltán Stanislav (PCC) , Pavlík Ján (PCC) , Plzák Jiří (PCC) , Rezbárik Miroslav (PCC) , Zalejsky Rostislav (PCC) , Chalupa Cyril (PDO) , Kán Peter (PDO) , Koos Zoltan (PDO) , Stanková Anna (PDO) , Bakalar Martin (PRD) , Glezgo Tomáš (PRD) , Kociołek Jacek (PRD) , Majling Andrej (PRD) , Miklan Martin (PRD) , Mindek Martin (PRD) , Napolitano Claudio (PRD) , Tinka Matej (PRD) , Zawierucha Dorota (PRD) , Zawierucha Bartłomiej (PRD) , Dabrowski Darek Czecze (STD) , Gazdík Ladislav (STD) , Kopunec Peter (STD+) , Kučkovská Lucia (STD) , Kvasnica Juraj (STD) , Mikes Filip (STD+) , Noga Tadeusz (STD) , Škorvaga Noro (STD) , Stanko Ľubomír (STD) , Vítková Sabina (STD) ,

PREMATCH P-01
[#8/8]
OBSAZENO
Beger Christian (PCC) , Jakube Patrik (PCC) , Ševčík Jan (STD) , Hofer Christian (PDO) , Piller Wolfgang (PDO) , Bücking Michael (STD) , Kainz Dieter (STD) , Schmidt Ferdinand (STD) ,

PREMATCH P-02
[#9/8]
OBSAZENO
Majstorović Davor (PRD) , Šarić Goran (PRD) , Kastl Christoph (PCC) , Ladisich Sonja (PCC) , Ladisich Robert (PCC) , Dolezal Philipp (PRD) , Elisabeth Strasser (PRD) , Vielhaber Günther (PRD) , Ziebart Friedrich (PRD) ,

PREMATCH P-03
[#0/8]

PREMATCH RO P-04
[#0/8]

PREMATCH RO P-05
[#0/8]

PREMATCH RO P-06
[#3/8]
VYBRAT
Kreutz Erich (PRD) , Hanulák Jozef (STD) , Schneider Katharina (STD) ,

-- Sobota 16.7.2022 --

S-01
[#8/8]
OBSAZENO
Orban Juraj (PRD) , Petricek Marek (PRD) , Šavel Bohumír (PRD) , Mikula Jozef (STD+) , Čarnoky Matúš (PCC) , Vencelík Radovan (PCC) , Hukel Miroslav (PDO) , Pančík Lubomír (STD) ,

S-02
[#2/8]
VYBRAT
Határ Jakub (PDO) , Hajduch Martin (STD) ,

S-03
[#2/8]
VYBRAT
Bulka Martin (STD) , Heinrich Roman (STD+) ,

S-04
[#1/8]
VYBRAT
Zapletal Miroslav (PDO) ,

S-05
[#8/8]
OBSAZENO
Turakiewicz Leszek (STD) , Staszczyk Bartosz (CLA) , Bartosz Szczesny (CLA) , Galazka Marcin (CLA) , Pawlik Celina (OPN+) , Jablonski Wojciech (PRD) , Stelmaszczyk Marek (PRD) , Bury Dawid (STD) ,

S-06
[#7/8]
VYBRAT
Kusik Igor (PCC) , Cioplea Radu (PCC) , Katscher Michael (PCC) , Scherz Dieter (PCC) , Stacher Guenter (PCC) , Theilinger Martin (PCC) , Waldschütz Wolfgang (PCC) ,

S-07
[#8/8]
OBSAZENO
Škvarenina Andrej (PDO) , Šumaj Martin (STD) , Zelinsky Tibor (STD) , Poliačik Martin (CLA) , Barancik Ivan (PDO) , Gerek Matúš (PRD) , Trenčan Peter (PRD) , Zebegney Robert (STD) ,

S-08
[#2/8]
VYBRAT
Kunz Andreas (PDO) , Guinness Sean (PRD) ,

S-09
[#6/8]
VYBRAT
Dörsch Stefan (PCC) , Stogmeyer Manuel (PCC) , Bradač Bernard (PRD) , Dumendžić Darko (PRD) , Hentschl Volker (PRD) , Kendlbacher Florian (PRD) ,

S-10
[#8/8]
OBSAZENO
Gasteiger Klaus (PRD) , Ehn Martin (CLA) , Kutschi Lukas (OPN+) , Glatz Christoph (PDO) , Gruber Andreas (REV) , Reiter Gerald (REV) , Artner Reinhard (STD) , Koller Hans Georg (STD+) ,

S-11
[#8/8]
OBSAZENO
Rasovic Bosko (OPN+) , Angelov Angel (OPN+) , Hausberger Stefan (OPN+) , Heimburger Gerhard (OPN+) , Kneringer Mario (OPN+) , Kneringer Sandra (OPN+) , Slama Claus (OPN+) , Zeindl Stefan (OPN+) ,

S-12
[#3/8]
VYBRAT
Meißner Martin (PDO) , Brückler Ludwig (PDO) , Feyertag Werner (PDO) ,

S-13
[#7/8]
VYBRAT
Cislak Miloslav (OPN+) , Ján Pavlík (PCC) , Ženčár Sr. Pavol (PCC) , Ženčár Jr. Pavol (PDO) , Kala Jakub (PRD) , Sudek Lukáš (PCC) , Slavík Daniel (PDO) ,

S-14
[#0/8]
VYBRAT

S-15
[#0/8]
VYBRAT

-- Neděle 17.07.2022 --

N-21
[#8/8]
OBSAZENO
Gazdík Lukáš (STD) , Herega Štefan (STD) , Nagy Richard (STD) , Helštýnová Tereza (PRD) , Michalec Ľubomír (PRD) , Blaho Marek (STD) , Labanc Martin (STD) , Labanc Daniel (STD) ,

N-22
[#3/8]
VYBRAT
Samson Adrian (OPN+) , Szabó Attila (OPN+) , Gáspár Gabriel (STD) ,

N-23
[#8/8]
OBSAZENO
Némethné Kovács Veronika (PCC) , Antol Juraj (PRD) , Botková Zuzana (STD) , Adamec Ľuboš (OPN+) , Horváth Beata Zsanett (PRD) , Kugler Karol (PRD) , Polievka Ľubomír (PRD) , Polák Peter (STD) ,

N-24
[#4/8]
VYBRAT
Leitzinger Andreas (CLA) , Rothensteiner Werner (CLA) , Gebhardt Jürgen (PDO) , Haier Andreas (CLA) ,

N-25
[#8/8]
OBSAZENO
Kastner Alexander (CLA) , Schröfl Alexander (PCC) , Kammerstetter Markus (PDO) , Kastner Kerstin (PRD) , Stepan Dominik (PRD) , Benesch Thomas (STD+) , Schröfl Mark (STD+) , Šoustar Ivo (STD+) ,

N-26
[#8/8]
OBSAZENO
Malá Marcela (OPN) , Štěpán Michal (PRD) , Horinek Milos (OPN+) , Cruz Oliver (PDO) , Obermajer Attila (PRD) , Ulreich Rainer (PRD) , Weissnegger Barbara (PRD) , David Jaroslav (STD) ,

N-27
[#8/8]
OBSAZENO
Cernigoj Robert (CLA) , Lorenz Otmar (CLA) , Müller Georg (OPN+) , Hajnsek Kristjan (PCC) , Heckenast Walter (PDO) , Edlinger Robert (PRD) , Mikica Veljic (PRD) , Hayduk Stefan (STD) ,

N-28
[#7/8]
VYBRAT
Slíva Tomáš (CLA) , Novotný Zdenek (STD+) , Olivér Sólyom (STD) , Ridošková Alexandra (STD) , Švadláková Miroslava (STD) , Gabriel Jiří (PRD) , Rakušan Josef (STD+) ,

N-29
[#5/8]
VYBRAT
Vančo Ján (PDO) , Košíková Simona (STD) , Radolec Milan (OPN) , Radolec Michal (PCC) , Čerňan Andrej (PRD) ,

N-30
[#7/8]
VYBRAT
Bindik Franta (PCC) , Harmath Marian (PCC) , Bajc Ernest (PCC) , Nagy Ernest (PCC) , Pálka Ján (PCC) , Španihelova Tereza (PCC) , Čumová Miroslava (PRD) ,

N-31
[#8/8]
OBSAZENO
Dabrrowski Juliusz (OPN+) , Krajčír Šimon (PCC) , Oginski Piotr (PDO) , Drimaj Peter (PRD) , Krajčír Dalibor (STD) , Mongel Egon (STD) , Tausiewicz Marcin (OPN+) , Jaskot Jacek (PRD) ,

N-32
[#0/8]
VYBRAT

N-33
[#7/8]
VYBRAT
Havlíček Miroslav (OPN+) , Lazorik Maros (OPN+) , Hrnciarik Andrej (PDO) , Kamenicek Martin (PDO) , Chlebovcova Zuzana (PRD) , Nemcova Petra (PRD) , Liehne Zdenek (STD+) ,

N-34
[#0/8]
VYBRAT

N-35
[#1/8]
VYBRAT
Cemsak Martin (PCC) ,


© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2020