logo

KLUB

IPSC

ALSA

ExactSystems

KMRSK

GEOGLOBE

MUJNUZ

CESAR

SADS

EXTREME
  

Atlas HellsBells 2 2022

ZÁVOD PROBĚHNE DLE AKTUÁLNÍCH PROTIPANDEMICKÝCH OPATŘENÍ, O VŠEM VÁS BUDEME INFORMOVAT.

Registrovaní závodníci

Zobrazit squady >>


Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

PříjmeníJménoRegionDivize FaktorKategorieSquadVar.SymbolZaplaceno
startovné
AdamčikPavolSVKSTDMINREGULARNE-054930Ano
BednárikMariánSVKSTDMINREGULARNE-024942
BednárikMariánSVKPCCMINREGULARDRUHA DIVIZE4943
BičanJaroslavSVKPCCMINREGULARNE-074954
BičanJaroslavSVKSTDMINREGULARNE-074953
BlahoMarekSVKMPIMINREGULARDRUHA DIVIZE4948
BlahoMarekSVKSTDMINREGULARNE-014938
ČerničkaJánSVKSTDMINREGULARNE-074944
ČerničkaJánSVKPCCMINREGULARNE-074945
ChrvalaBorisSVKPCCMINREGULARRO4927Ano
DojcanRiskoSVKMPIMINREGULARRO4928Ano
DrienikVojtechSVKSTDMINREGULARNE-024940
DrienikVojtechSVKSTDMINREGULARNE-024941
FancovicJozefSVKSTDMINREGULARNE-054931Ano
FoltánStanislavSVKPCCMINREGULARRO491Ano
GombalikLadislavSVKSTDMINREGULARNE-034939
HabdaMarošSVKSTDMINREGULARNE-024937
JankechFrantišekSVKSTDMINSENIORRO4950
JankechFrantišekSVKSTDMINSENIORRO4949
JankechMartinSVKSTDMINJUNIORRO4951
KastlChristophAUTPCCMINREGULARNE-044912Ano
KastlChristophAUTMRMINREGULARNE-044911Ano
KodajJanSVKPCCMINREGULARNE-074922
KodajJanSVKPCCMINREGULARNE-074918Ano
KopunecPeterSVKSTDMINSENIORRO4917Ano
LabancDanielSVKPCCMINREGULARDRUHA DIVIZE4924
LabancMartinSVKSTDMINREGULARNE-014919
LabancDanielSVKSTDMINREGULARNE-014920
LabancMartinSVKPCCMINREGULARDRUHA DIVIZE4923
LacuškaVladimírSVKMRMINREGULARNE-074934
LacuškaVladimírSVKPCCMINREGULARNE-074933
LadisichRobertAUTMRMINSENIORNE-04493
LadisichSonjaAUTMRMINLADYNE-04494
LadisichRobertAUTPCCMINSENIORNE-04499
LadisichSonjaAUTPCCMINLADYNE-044910
MatulaJaroslavSVKMRMINREGULARNE-014921
MatulaJaroslavSVKOPNMINREGULARDRUHA DIVIZE4925
MiklanMartinSVKSTDMINREGULARRO492Ano
MrvečkaDusanSVKSTDMINREGULARNE-014952
PančíkVladimírSVKPCCMINREGULARNE-034946
RezbárikMiroslavSVKMRMINREGULARRO4914Ano
RezbárikMiroslavSVKPCCMINREGULARRO4915Ano
RibischHans-PeterAUTSTDMINREGULARNE-044916
Ridošková AlexandraSVKSTDMINLADYNE-064935
Selucky Patrik SVKSTDMINREGULARNE-034947
ŠumajMartinSVKSTDMINREGULARNE-064936
VeselyVaclavSVKSTDMINREGULARNE-054932Ano
VítkováSabinaCZEPCCMINJUNIORRO4926Ano


Celkem 48 střelců + 0 pouze RO

RegionSum #
AUT 7
CZE 1
SVK 40
DivisionSum #
MPI 2
MR 6
OPN 1
PCC 16
STD 23
DivisionCatSum #
MR LADY 1
MR SENIOR 1
PCC JUNIOR 1
PCC LADY 1
PCC SENIOR 1
STD JUNIOR 1
STD LADY 1
STD SENIOR 3
IPSC L3 Fulfilled Divisions & Categories
(zaplaceno)
© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2020